TS Piastovia Miejsce Piastowe - strona nieoficjalna

pon.

Badania lekarskie!

• autor: krzycho8, 2016-08-15 16:29

W najbliższy czwartek (18 sierpnia 2016 roku) o godzinie 18:00 na naszym stadionie odbędą się badania lekarskie wszystkich grup wiekowych.

Obecność obowiązkowa!

Porażka w ostatnim meczu!

• autor: krzycho8, 2016-06-29 12:07

Gaudium Łężyny - TS Piastovia 7-0(3-0)

Przegrywamy w ostatnim meczu sezonu z drużyną z Łężyn. Pierwszą bramkę tracimy po kontrowersyjnym rzucie karnym. próbujemy odpowiedzieć, ale strzał Łukasza Mazura z rzutu wolnego dobrze broni bramkarz. Pod koniec pierwszej połowy tracimy jeszcze dwa gole. W kolejnej połowie dajemy sobie strzelić cztery bramki. Próbujemy zdobyć honorową bramkę, jednak groźne uderzenie Łukasz Mazura z rzutu wolnego okazuje się minimalnie niecelne.

Przegrana po brutalnej grze rywali!

• autor: krzycho8, 2016-06-04 16:00

TS Piastovia - Przełom Besko 1-2(0-1)

Bramki strzelali: Krzysztaf Gazda

Asystowali: Szymon Stec

Przegrywamy z Beskiem po bardzo ostrej grze przeciwników. Tracimy bramkę po rzucie rożnym. Błyskawicznie próbujemy odpowiedzieć, ale Rafał Wilk nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem. Goście często faulowali. Po mocnym strzale pod poprzeczkę Łukasza Mazura z rzutu wolnego świetnie interweniuje bramkarz. W drugiej połowie zepchneliśmy rywali do defensywy. Jednak nadzialiśmy się na kontrę i tracimy gola po sytuacji sam na sam przeciwnika z naszym bramkarzem. Zawodnicy z Besko oglądneli kilka żółtych kartek za bardzo ostre faule. Dwa groźne strzały z rzutów wolnych oddał Łukasz Mazur, raz został zablokowany,a raz strzelił minimalmie obok bramki. Ponownie Łukasz zagrywa długą piłkę za linię obrony, dobiega do niej Daniel Panek, ale nasz pomocnik nie wykorzystuje dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Szymon Stec wyprowadza piłkę z linii obrony zagrywa do Krzysztofa Gazda, a ten technicznym strzałem przy słupku pakuje piłkę do bramki. W końcówce meczu posłaliśmy kilka groźnych dośrodkowań w pole karne przeciwników, ale żadne z nich nie zakończyło się golem. Świetną sytacje miał Tomasz Raś, który po zamieszaniu pod bramką rywali, oddaje strzał, który ostatecznie nie kończy się golem. Goście coraz częściej brutalnie faulowali. Łukasz Mazur był bliski zdobycia gola, jednak piłka po jego mocnym strzale z rzutu wolnego zatrzymuje się na poprzeczce. Ostatecznie przegrywamy jednak zawodnicy z Beska często zamiast zająć się grą w piłkę ucikali się do ostrych fauli, my dominowaliśmy ale to oni zwyciężają w tym meczu.

Przegryamy ze Skołyszynem.

• autor: krzycho8, 2016-06-03 15:29

TS Piastovia - LKS Skołyszyn 0-5(0-2)

Przegrywamy z liderującym Skołyszynem. Goście dominują cały mecz. Próbujemy odpowiedzieć indywidualnymi akcjami. Jedną z takich akcji miał Rafał Wilk, ale zakończył ją niecelnym strzałem. W pierwszej połowie tracimy dwie bramki, w drugiej trzy. Jednak mimo prowadzenia zespołu ze Skołyszyna próbujemy zagrozić bramce rywali. Szczęścia strzałem z własnej połowy próbuje Szymon Stec, jednak bramkarz spokojnie łapie piłkę. Ponosimy porażkę w meczu z liderem.

Rymanów za mocny!

• autor: krzycho8, 2016-06-03 15:20

Start Rymanów - TS Piastovia 7-0(2-0)

Przegrywamy z Rymanowem siedmioma bramkami. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Tracimy pierwszą bramkę po strzale z woleja przeciwnika, a drugą po kontrze gospodarzy. Nasze akcje nie przyniosły gola. W drugiej części meczu Rymanów dominuje i "wbija" nam pieć goli. Prubujemy odpowiedzieć indywidualnymi akcjami. W końcówce meczu po zespołowej akcji była szansa na honorowego gola, lecz jej nie wykorzystaliśmy.

Przegrana Piastovii!

• autor: krzycho8, 2016-05-22 13:57

TS Piastovia - Iskra Przysietnica 6-0(1-0)

Przegrywamy z Iskrą Przycietnica grając cały mecz w "dziesiątkę". W pierwszej połowie Paweł Wilk oddał kilka groźnych strzałów na bramkę przeciwnika, ale żaden z nich nie zakończył się golem. Tracimy bramkę po wykorzystanej akcji sam na sam przeciwnika z naszym bramkarzem. Kilka minut po zmianie stron dajemy sobie strzelić kolejne dwa gole. Indywidualne akcje Rafała Wilka nie przyniosły bramki. Mogliśmy zdobyć honorowe trafianie po strzale Łukasza Mazura z rzutu wolnego, ale świetnie iinterweniuje bramkarz przeciwników. Tracimy jeszcze trzy gole i przegrywamy mecz.

Kolejna wygrana Piastovii!

• autor: krzycho8, 2016-05-14 19:02

Kotwica Korczyna - TS Piastovia 1-3(1-1)

Bramkilali strzelali: Tomasz Raś, Kacper Ciupak, Daniel Panek

Asystowali: 2x Łukasz Mazur, Krzysztof Gazda

Odnosimy bardzo ważne zwycięstwo na bardzo trudnym terenie w Korczynie. Kilkanaście minut po rozpoczęciu meczu Łukasz Mazur przeprowadza rajd prawym skrzydłem i dogrywa piłkę do Tomasza Rasia, który z bliskiej odległości strzela bramkę. Chwilę później tracimy gola i prowadzenie. Błyskawicznie próbuje odpowiedzieć Łukasz Mazur, jednak piłka po jego "wkrętce" z rzutu rożnego zostaje wybita z lini bramkowej. Po przerwie ruszyliśmy po kolejne bramki.  Łukasz Mazur po rajdzie prawą stroną dogrywa piłkę do Kacpra Ciupaka, ten zwiódł obrońcę i strzałem z niecałych dziesięciu metrów zdobywa bramkę. Kilka minut później strzelamy kolejnego gola, za sprawą Daniela Paneka, któremu asystuje Krzysztof Gazda. Dogodne sytuacje do zdobycia bramki mieli jeszcze Szymon Stec i Kacper Ciupak, ale zawiodła skuteczność. Wygrywany ważny mecz w trudnych warunkach przy mocno padającym deszczu.

Mecz 2015-09-26, 13:00

herb Iskra Przysietnica 4:0 herb Piastovia Miejsce Piastowe
Iskra Przysietnica   Piastovia Miejsce Piastowe

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kotwica Korczyna - TS Piastovia
Ładowanie...

Które miejsce zajmą Trampkarze TS Piastovia w sezonie 2015/2016?

LKS Skołyszyn 7:0 LKS Izdebki
Brzozovia Brzozów 4:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne